• Producent: MyVita
  • Kategoria: Oczyszczanie organizmu
  • Postać: tabletki

Młody Jęczmień przywraca równowagę kw.-zasadową. Gromadzi także wit, które aktywują enzymy pomagające zapobieganiu stanom patologicznym. Ma ponadto wysoką zawartość betakarotenu, wit. C i E i wit. Z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kw. Foliowego, kw. Pantenowego i choliny, pochodnej wit. B. Nieprzeciętny preparat dla każdego. Produkt ekologiczny.

Opis i charakterystyka:

Młody Jęczmień Bio to towar naturalny, ekologiczny zawierający trawę jęczmienną organiczną (barley grass). Młody jęczmień jest perfekcyjnym pożywieniem wspierającym nasz organizm i system immunologiczny do walki z dysfunkcjami. Młody jęczmień w porównaniu z pszenicą posiada 25 razy więcej potasu, 37 razy więcej wapnia, więcej aniżeli dwa razy magnezu, 5 razy więcej żelaza, lecz o połowę mniej fosforu - pierwiastka, który znajduje się w większości pokarmów. Gromadzi także stanowczą ilość manganu i cynku. Młody jęczmień przywraca kw.- zasadową równowagę. Jest 2 razy produktywniejszy niż szpinak, jest całościowym produktem zasadotwórczym.

Młody Jęczmień mieści kompleks wit., który aktywuje enzymy pomagające uniemożliwiać dysfunkcjom. Młody jęczmień ma wysoką zawartość beta karotenu, wit. C,E i wit. Z grupy B, B1, B2, B3, B6, biotyny, kw. Foliowego, kw. Pantenowego i choliny, pochodnej wit. B. Ilość witaminy B i B2 w pokarmach dramatycznie spada podczas gotowania. Jednak wit. I inne składniki odżywcze w Młodym Jęczmieniu pozostają prawie nietknięte.

Młody jęczmień (trawa jęczmienna) gromadzi wszystkie wit., minerały, pierwiastki i antyoksydanty. Gromadzi na dodatek chlorofil, kw.nukleinowe (DNA, RNA), enzymy, kw. Tłuszczowe i niemało innych dla zdrowia pożytecznych substancji, które w wyniku stale przebiegających badań aż teraz zostają odkrywane. Trawa z młodego jęczmienia jest zasadotwórcza. Już po około 20 min. Od spożycia preparatu, jęczmień zostaje strawiony i wszystkie wartościowe składniki natychmiastowo dodają dużo energii.

komponenty
wyciąg z młodego jęczmienia organicznego 495 mg, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu 5 mg.

mocne strony używania:

- odmładza naskórek wpływając na organy wewnętrzne i spowalnia starzenie komórkowe,

- działa dobrze na trawienie,

- pomaga w przypadku problemów skórnych,

- reguluje pH (zasadowe cechy chlorofilu znalezione w zielonej jęczmienia),

- pomaga zrównoważyć nadkwaśność organizmu, łagodzi zgagę,

- oczyszcza organizm.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Oczyszczanie organizmu